Проект «ПапараZZi»

08 Июля 2012 года
Проект «ПапараZZi»
Останнім часом в ЗМІ багато говорять про погану якість води, особливо у великих містах. Тому компанія «Небесна Криниця» вирішила ініціювати новий проект “ПапараZZi”, і пропонуємо Вам взяти в ньому участь.

Проявіть свою спостережливість  - фотографуйте все, що підтверджує те, що проблема чистої води стоїть дуже гостро. Надсилайте нам свої фото з коротким описом, де і коли Ви це побачили.

Сфотографуйте бомжів біля бювету, чи жінку, яка тягне важкі пляшки з магазину, як з крану тече жовта вода, як виглядає розібраний фільтр з купою бруду чи як зацвіла вода в пляшці, набрана з бювету чи жахливий накип у чайнику.

Єдине обмеження — Ваша фантазія!

Для участі у проекті Вам необхідно опублікувати з 10 липня до 31 серпня 2012 року зроблені фото на сторінці “Небесної Криниці”, після чого ми переносимо їх в окремий альбом “ПапараZZi”. В цьому альбомі буде проходити голосування за краще концептуальне фото. Переможець буде визначений за кількістю лайків під фото.

Призи нашим переможцям:
1-ше місце – запас води «Небесна Криниця» з доставкою додому на півроку (24 бутлі 19л).
2-ге і 3-тє місце – запас води «Небесна Криниця» на 3 місяці (12 бутлів 19л).

Доставка води здійснюється по 2 бутлі в 1 замовлення. При першій доставці необхідно внести заставу за бутлі та помпу, яка повертається при їх поверненні.

Учасники фотоконкурсу своєю участю в конкурсі підтверджують і гарантують, що вони є авторами надісланих робіт, володіють усіма авторськими правами на роботи, що беруть участь у фотоконкурсі, не передавали авторські права на роботи іншим особам, і фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб.

Автори, які беруть участь у фотоконкурсі, тим самим передають організатору фотоконкурсу виняткові права на використання конкурсних робіт в будь-якій формі і будь-яким способом в комерційних цілях організатора.
Фотографія, прийнята на конкурс, не може бути знята з конкурсу або замінена на іншу на прохання її автора.