Доставка води в межах Києва

Доставка води в межах Києва і 10 км від нього здійснюється щодня з 07:00 до 18:00 з понеділка по суботу. У вівторок та четвер є вечірній час доставки - з 18:00 до 20:00. Неділя вихідний.

Стандартна ціна за бутель поширюється на доставку в межах Києва і 10 км від нього. У ціну включений підйом товару на 5 поверх без ліфта. У разі необхідності підйому товару без ліфта вище 5 поверху, така послуга узгоджується з водієм, який буде здійснювати підйом, та коштує 50 грн за підйом 2 бут на кожен поверх вище 5-го.

Ціну бутеля води та графік доставки у населені пункти Київської області уточнюйте у оператора або у Вашому особистому кабінеті.

Мінімальне замовлення 2 бутля води. При замовленні додаткових товарів без води 18,9л мінімальна сума замовлення 500 грн.

Замовити воду на наступний робочий день можна з 7:00 до 18:00 за телефоном (044) 455-8-455 або на автовідповідач в будь-який час.

Замовлення по e-mail через zakaz@krinitsa.com.ua.

ДОСТАВКА ВОДИ В ОФіС

Пропонуємо комплексне забезпечення офісу і його співробітників якісною водою в 19л бутлях, натуральним і розчинною кавою, чаєм і додатковими товарами. 

Ціна для офісу буде залежати від об'єму споживання води.

Компанія "Небесна Криниця" - Ваш надійний бізнес партнер. Ми беремо на себе всі клопоти по відстеженню залишків. Пропонуємо спеціальну ціну при замовленні води співробітниками офісу додому. 

Замовте безкоштовну пробу води і дегустацію кави, переконайтеся в високій якості продуктів і обслуговування.

ДОСТАВКА ВОДИ додому

Небесна Криниця - природна екологічно чиста вода, вона підходить дітям для пиття і приготування дитячого харчування. Вода не потребує кип'ятіння, рекомендована лікарями, збалансована по мінеральному складу і збагачена киснем. У воді немає надлишку кальцію, тому вона не залишає накипу. Вода проходить 7 ступенів захисту якості та доставляється в безпечній полікарбонатній тарі.

ДОСТАВКА ВОДИ в ШКОЛУ

Діти більше схильні до зневоднення. Зневоднення в свою чергу викликає зниження концентрації, болі в голові, сонливість, втома. Вода особливо необхідна дітям під час розумового навантаження.

Замовляючи воду в школу, Ви забезпечуєте своїх дітей не тільки якісною на весь день, а й сприяєте ефективному навчанню.

Замовити воду в школу легко і зручно. Ви завжди будете впевнені в тому, що дитина втамує спрагу, а не витратить гроші на що - то інше.

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Доставка води

Доставка бутильованої води Небесна Криниця - це найкраще рішення для Вашого дому чи офісу. Замовити воду - просто. Природна артезіанська вода добувається та розливається у курортному селищі Ворзель, виробляється за міжнародними стандартами якості та безпеки на заводі за європейськими стандартами. Ми станемо надійним партнером Вашої компанії, надаючи послуги забезпечення водою, кавою, усім необхідним обладнанням, додатковими товарами.