Доставка води Небесна КриницяЕнциклопедія

Як перевірити якість во ...

Як перевірити якість води

Як перевірити якість води
Ми багато говоримо про те, що якість води з водопроводів багатьох міст не відповідає необхідним вимогам, що вода надто жорстка і в ній міститься багато мікроелементів, яким потрапляти в організм людини не варто.

Не завжди люди прислухаються до подібних словами і продовжують користуватися такою водою для приготування їжі, та й просто п'ють її, часто прямо з-під крана. Єдине, що їх може переконати - власний досвід.

Існує кілька простих способів, які допоможуть визначити «справжнє обличчя» домашньої води. Отже, по-перше, можна просто налити води в будь-який прозорий посудина, головне після цього його щільно герметизувати, щоб в нього не потрапили речовини вже з повітря, і поставити на сонце. Пара днів, і буде відомо, чиста вода, або в ній є домішки і бактерії. Вона може зацвісти, позеленіти і придбати неприємний запах. Можливий білий осад, це свідчить про зайве кількості мінералів. По-друге, з тією ж метою використовується «рисова перевірка». Потрібно просто залити рис водою і почекати добу, якщо за цей час з'явиться цвіль і неприємний запах - це поганий знак. А взагалі, впевнено говорити про якість води можна, провівши перевірку в лабораторії, це надійніше, та й все забруднювачі будуть «розкладені по поличках».

Використовуйте воду «Небесна Криниця» і будьте впевнені, що п'єте добре очищену воду!

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo