Доставка води Небесна КриницяЕнциклопедія

Як доглядати за апарато ...

Як доглядати за апаратом і проводити його обслуговування?

Як доглядати за апаратом і проводити його обслуговування?
Для того, щоб Ваш кулер або помпа служили довго і подавали чисту питну воду, за ними необхідно доглядати. Обслуговування кулера полягає не тільки в заміні бутлів з водою, але і в чищенні, та санітарну обробку.

Неочищений кулер може привести до зміни смаку води або зовсім зламатися. Кулер не варто залишати без використання, якщо ж таке сталося, його необхідно гарненько почистити. В профілактичні заходи входить очищення від накипу й дезінфекція внутрішніх його деталей. Ці процедури краще здійснювати раз на півроку. При неправильної експлуатації в кулер можуть потрапити бактерії, які забруднять навіть саму чисту питну воду.

Доручити займатися обслуговуванням кулера краще досвідченому майстрові, щоб зайвий раз не турбуватися за своє здоров'я. З помпою все набагато простіше: здійснювати обслуговування помпи можна самостійно в домашніх умовах. Для того щоб з нею не виникало таких же проблем досить просто її ретельно промивати. Для цього помпу необхідно розібрати, помити під проточною водою, потім насухо витерти і покласти в 60-градусну воду хвилин на 10, така температура знищить безліч мікроорганізмів і самого пристрою не зашкодить. Потім помпу знову необхідно витерти, зібрати і встановити відповідно до інструкції. Як ви бачите обслуговування помпи досить просте, саме тому її найкраще використовувати в домашніх умовах.

Купити або взяти в оренду кулери та помпи можна у компанії «Небесна Криниця», ну і, звичайно ж, тут же замовити воду найвищої якості у всій Україні.

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo