Доставка води Небесна КриницяЕнциклопедія

Вибирайте грамотно!

Вибирайте грамотно!

Вибирайте грамотно!
В круговороті робочих буднів дуже легко забути про важливість води. А від регулярного пиття і якості води залежить як самопочуття і здоров'я офісних співробітників, так і їх працездатність.

При нестачі води клітини мозку починають висихати і стискатися, порушується передача імпульсів між нервовими закінченнями, погіршується пам'ять і знижується здатність концентруватися, людина швидко втомлюється.

Обмежуючи себе в рідині, ми отримуємо зайву вагу і проблеми зі шлунком, зменшується обсяг крові і підвищується тиск, грубіє шкіра. Ситуація погіршується стресами і постійної поспіхом. Кондиціонери, які працюють комп'ютери висушують носоглотку і викликають алергії, подразнення очей і застуди. Для усунення цих проблем важливо пити якісну воду.

Найнадійніший спосіб отримати воду найвищої якості - замовлення бутильованої води з доставкою. Це безпечна вода, яку можна вживати в будь-яких кількостях, так як у неї оптимальний сольовий склад і немає шкідливих речовин і домішок. Стінки клітини працюють як фільтр, очищаючи воду від її твердих домішок і розчинених речовин. Чим чистіше вода, тим менше її потрібно фільтрувати організму. А офісні співробітники знають, що через жорстку води бувають не тільки камені в нирках, а й поломки дорогих кавоварок, кольорів.

Щоб правильно вибрати бутильовану воду, потрібно проаналізувати ряд факторів:

  • чи дійсно вода добувається з артезіанського джерела;
  • чи є у виробника сертифікати і протоколи регулярних аналізів;
  • яка інформація вказана на сайті і на етикетці бутля;
  • як виробник захищає і гарантує якість води;
  • попросіть показати виробництво.

Експерт з якості компанії «Небесна Криниця» Євгенія Кривонос підкреслює, що якщо компанії нема чого приховувати, у них є відео і фото виробництва на сайті.

«У нас організовано 7 етапів захисту якості води. Наприклад, аналізи за мікробіологічними показниками ми здаємо щодня. Система управління якістю сертифікована по ISO 9001, зараз ми першими з виробників бутильованої води отримуємо сертифікати ISO 22000 і HACCP (система управління контрольними точками ризику для гарантування безпеки води). Ця система гарантує якість води від свердловини до склянки споживача.

Для забезпечення високого рівня контролю процесів, ми усунули людський фактор і встановили повну систему автоматизації процесів. У разі будь-якого збою, комп'ютер моментально зупиняє устаткування і запускає його тільки після усунення проблеми.

Тара проходить 8 етапів очищення і контролю. Наповнення і закупорка оброблених бутлів одноразової пробкою проходить автоматично в стерильному моноблоке. На шийку одягається термоусадочний ковпачок - маркування розтину пляшки. З його допомогою і з огляду на 100% контроль водіїв системою навігації, ми можемо гарантувати, що нашому клієнтові доставляється саме та вода, яка виробляється на заводі ».

Говорячи про доставку води, важливо звернути увагу на якість сервісу і надійність постачальника:

  • персоніфікований підхід до клієнта;
  • акуратність і своєчасність документообігу;
  • виконання обіцянок за часом доставки;
  • спеціальні умови для співробітників при замовленні води додому;
  • репутацію компанії, її стабільність і надійність, наявність рекомендацій.

Євгенія Кривонос розповідає про особливості обслуговування корпоративних клієнтів в компанії «Небесна Криниця»:

«Постачальник повинен враховувати, що у кожного клієнта свої потреби і особливості (кількість співробітників, наявність обладнання для користування води, кількість філій, обсяг споживання, особливі вимоги і ін.). При цьому клієнту важливо, щоб в офісі завжди була вода, а як і коли поповнюються її запаси - це турбота постачальника. У нас персональний менеджер сам відстежує залишки води у клієнта. Це називається непомітне обслуговування ».

При виборі постачальника води небезпечно керуватися тільки ціною. Як і по відношенню до будь-якого іншого продукту, якість не може бути дешевим. У структурі ціни води з доставкою більшу частину займають гарантії якості. Це своєчасна заміна фільтрів, контроль обладнання, ретельне миття тари. Не варто забувати, що важливо також якість доставки. Надійний автопарк мінімізує поломки і запізнення до клієнта, автоматизація процесів управління розвезенням і прийому замовлень усуває помилки в роботі персоналу.

Сьогодні послугою доставки води користуються майже всі офіси, і багато хто вважає цю послугу дорогий і незручною для будинку. Аргументи за доставку води призводить Євгенія Кривонос:

«Для сім'ї з 3-х чоловік в місяць достатньо 4 бутля води по 18,9 л. При вартості бутля 69 грн це виходить 9 грн в день на всю сім'ю. А співробітникам наших клієнтів ми пропонуємо спеціальну ціну. Для порівняння, на проїзд громадським транспортом така сім'я в день витратить 30 грн, на заправку автомобіля - 100 грн, а то і більше. При цьому ми дуже турбуємося про якість бензину, шкодуємо двигун, а ось що ми п'ємо (заливаємо в себе) замислюємося рідше. Погодьтеся, 9 грн в день - це зовсім невелика сума, яку може дозволити собі кожен. А якщо врахувати, що вам принесуть воду прямо додому, то вигоди очевидні ».

Доставка води - це сучасний, дуже доступний і зручний спосіб отримання якісної і безпечної води. Головне, грамотно вибрати постачальника.

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo