Компанія

  • Про нас
  • Франчайзинг

Історія компанії

Ідея компанії «Небесна Криниця» з'явилася в 2001 році як невеликий сімейний бізнес. Натхнені місією «Чиста вода - в кожен дім та офіс!» ми почали активно розвиватися. За ці роки пройдено складний, але цікавий шлях розвитку - від ідеї до створення великої торгово-виробничої компанії, яка сьогодні вже стала лідером у своєму сегменті. Зараз, коли люди все краще розуміють важливість якості води для щоденного споживання, коло наших клієнтів швидко зростає. Сьогодні це і офіси, і школи, і спортклуби, і лікарні, і домогосподарства. Ми багато робимо для того, щоб забезпечувати, гарантувати і захищати якість нашої води. І нам приємно, що компанія «Небесна Криниця» була визнана незалежним журі, експертами та клієнтами як краща компанія з доставки води і є володарем нагороди «Якість №1» та медалі «Фаворити успіху».

Наші цінності
Безкомпромісна якість Безкомпромісна якість

Якість №1 продукту і сервісу. Ми перша компанія в своєму сегменті на ринку України, яка пройшла сертифікацію за міжнародними стандартами якості: ISO 22000 та HACCP.

Чистота і природність Чистота і природність

Екологічність, чистота, природність, натуральність і безпечність нашого продукту підтверджені щоденними дослідженнями у 5-ти незалежних лабораторіях.

Довіра Довіра

Ми підтримуємо відкриті, позитивні взаємини з клієнтами, завжди відкриті до діалогу та цінуємо довіру.

Гідність Гідність

Ми поважаємо думку кожного клієнта, співробітника, партнера. Для нас завжди на першому місці репутація та довіра.

Партнерство Партнерство

Ми працюємо на принципах партнерства, сприяємо розвитку бізнесу наших клієнтів.

Членство в огранізаціях
WE

Європейська асоціація бутильованих вод Watercoolers Europe

Eba

Європейська бізнес асоціація

КСВ

Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності

Соціальна діяльність

Наша компанія виникла з ідеї: «Що питимуть наші діти?». За 15 років компанія виросла, але її місія залишилася колишньою. Ми доставляємо здоров'я і покращуємо якість життя людей.

В рамках нашого бачення і статусу ми проводимо ряд соціальних програм.

Турнір «Небесна Криниця CUP»

«Небесна Криниця CUP» - корпоративний футбольний турнір серед команд українських та міжнародних компаній, об'єднаних спільними інтересами і цінностями.
Основна ідея турніру - популяризація спорту і здорового способу життя, підтримка корпоративного духу і принципів партнерства в бізнесі.
Перший турнір відбувся у вересні 2013 року. Вже 4-ий рік ми організовуємо футбольний турнір Небесна Криниця CUP.
За цей час в турнірі взяли участь понад 100 компаній. Серед них: Київстар, Епіцентр, Миронівський хлібопродукт, Лореаль, Укрзалізниця.

У фіналі кращі гравці турніру мають можливість зіграти із зірковим складом ФК Динамо Київ.
Турнір проходить за підтримки Федерації Футболу України.

Проект «Управління здоров’ям»

Поганий стан здоров’я впливає на працездатність робітників.  Чим більше людина приділяє уваги спорту, здоровому харчуванню, тим краще розвивається його мозок і зміцнюється нервова система.

Компанія Небесна Криниця вирішила підтримати здоров’я робітників України, навчити їх правильно піклуватися про себе, про свій організм та фізичний стан - взявши на себе організацію тренінгів про «Управління Здоров’ям», які допомагають офісним робітникам з сидячою роботою завжди підтримувати здоровий спосіб життя. Офіси отримали поради у вигляді інфорграфіки, яка буде завжди нагадувати співробітникам про необхідні навички.

В рамках програми проводяться уроки здоров’я та води для учнів шкіл, а також виставлялися стенди з безкоштовною водою на масових заходах та спортивних змаганнях.

Також, ми почали збирати данні про стан здоров’я робітників України, давши кожному можливість заповнити спеціальну анкету.

На даний момент проведено більше 30ти корпоративних тренінгів та публічних виступів. Випито майже 20 000 літрів води на масових заходах.

В опитуванні взяли учать більше 2000 киян , опитування продовжується та вже скоро статистичні дані про ставлення до свого здоров’я офісних працівників будуть оприлюдненні громадськості.

Опубліковано десятки статей про те, що здоров’я людини - це свідомий вибір кожного, про те, що треба докладати зусиль для щоб бути здоровим. 

Запрошуємо і Вас взяти участь у опитуванні, а також пропонуємо провести тренінг для Ваших співробітників.

Запит на проведення тренінгу в офісі

Раціональне водокористування

Ми допомагаємо бізнесу оптимізувати свої витрати води і ділимося досвідом, як включити воду в стратегію соціальної відповідальності бізнесу, а тому підготували і поширюємо практичні поради, як економити воду на виробництві, в офісі і вдома.

«Зробимо Україну чистою»

«Зробимо Україну Чистою» — компанія «Небесна Криниця» щорічно підтримує дану громадську ініціативу.

Мета проекту - поліпшити якість життя українців простими діями.

Акція проходить в рамках міжнародного соціального проекту «Let's Do It!», Спрямованого на те, щоб очистити від сміття наш спільний дім.До ініціативи приєдналися вже більше 90 країн світу.

Співробітники компанії «Небесна Криниця», як і тисячі городян, виходять на всеукраїнський суботник «Зробимо Україну чистою» і власним прикладом показують відповідальне ставлення до проблеми екології.

Ви шукаєте нову сферу бізнесу? Ви не хочете ризикувати вкладеними коштами, а хочете використовувати знання лідера ринку? Ви хочете працювати на себе, але користуватися всіма перевагами національної компанії? Тоді франшиза мережі підприємств з виробництва та доставки води ТМ «Небесна Криниця» для Вас. Мережа будується на умовах дистрибуції та франчайзингу. Навіть маючи працююче підприємство в сфері доставки бутильованої води, Ви можете вивести свій бізнес на новий якісний рівень з франшизою ТМ «Небесна Криниця».

Франшиза ТМ «Небесна Криниця» на сьогоднішній день - це єдиний національний проект виробничого франчайзингу бізнес-формату. Наше ноу-хау полягає не в унікальному обладнанні, а в повній системі ведення бізнесу, починаючи від оптимальної виробничої потужності до розвитку клієнтської бази та обліку.

Робота в мережі ТМ «Небесна Криниця» можлива у наступних форматах:

  • точка обміну в Києві (обмін пустих бутлів на повні);
  • точка обміну з кав'ярнею в Києві;
  • дистриб'юція води «Небесна Криниця» по Україні;
  • виробництво бутильованої води під ТМ «Небесна Криниця» у Вашому місті.
Хочете стати нашим франчайзі або дистриб'ютором,
будь ласка, заповніть форму заявки:
Місто, в якому ви плануєте вести бізнес:
Телефон:
E-mail:
ТМ «Небесна Криниця» є членом української Асоціації франчайзингу, яка здійснює її консультаційну підтримку і забезпечує розвиток