Автопарк компанії «Небесна Криниця» розширено

21.02.19

Автопарк компанії «Небесна Криниця» розширено

Травень став знаковим місяцем для автопарку нашої компанії - він поповнився десятьма новиміавтомобілямі. Це сучасні п'ятитонні вантажівки від компанії Isuzu, якіє втіленням справжнього японського якості.

Кілька слів про них:

  • вантажівки обладнані Термобудки, які взимку не дозволяють воді замерзати, а влітку - нагріватися;
  • всередині автомобілів все підготовлено для автоматичного завантаження бутлів в сітках. Бутлі складаються в сітки на виробництві по 32 штуки;
  • процес завантаження-розвантаження бутлів за допомогою електронавантажувача триває не довше чотирьох хвилин;
  • ємність нових автомобілів - 200 бутлів. Крім того, всередині є окреме місце для додаткових товарів і устаткування.
  • Вантажівки Isuzu значно розширили логістичні можливості компанії «Небесна Криниця». Наші клієнти вже користуються всіма перевагами доставки новими транспортними засобами.

Директор з розвитку Євгенія Кривонос заявила, що запорукою висококласного сервісу компанії «Небесна Криниця» є не тільки сучасні автомобілі, але і якісна логістика. «Наш автопарк оснащений GPS-датчиками, які дають можливість автоматизувати процес управління перевезеннями. Відстеження місцезнаходження транспортних засобів дозволяє контролювати маршрут доставки і її своєчасність. Програмне забезпечення ввечері розробляє оптимальний маршрут слідування для кожного водія. У цьому процесі враховується бажаний час доставки вантажу до адресата і оптимізація пробігу. Таким чином, і клієнт отримує товари вчасно, і компанії вдається уникнути перевитрати пального », - зазначила Євгенія.

Головна мета компанії «Небесна Криниця» - бути прикладом безкомпромісно високої якості у всіх аспектах. Саме тому велика увага приділяється навіть найменшим деталям. Ми стежимо, щоб всім стандартам відповідала не тільки продукція, але і логістичні інструменти.

«Небесна Криниця» віддає перевагу новим автомобілям. Використовуючи їх, ми можемо бути впевнені, що транспортний засіб не зламається і не зірве доставку клієнту. Крім того, нові автомобілі відмінно виглядають. Вони - не тільки обличчя нашої компанії, але і показник того, що в своїй діяльності ми використовуємо тільки найкраще. Саме за це нас цінують і нам довіряють численні клієнти по всьому Києву.

Тепер автопарк «Небесна Криниця» представлено 60 автомобілями. У списку транспортних засобів - моделі Isuzu і Hyundai, які найкраще підходять для перевезення вантажів наших габаритів. За кермо автомобілів сідають 150 досвідчених водіїв-експедиторів. Вони гарантують своєчасну доставку і збереження вантажу в отличном состоянии.

Сучасні автомобілі і висококваліфіковані кадри - одна із запорук успіху компанії «Небесна Криниця». Тисячі клієнтів переконалися в нашому професіоналізмі. Чому б вам не стати одним з них? Замовте товар зі списку представлених на сайті, і його вам абсолютно безкоштовно доставить наш новенький Isuzu!

Довідка

Компанія «Небесна Криниця» займається виробництвом і доставкою бутильованої води з 2001 року. Є лідером ринку і національним оператором, який обслуговує понад 50 000 домогосподарств та 10 000 офісів по Україні. З 2015 року компанія здійснює повноцінне забезпечення клієнтів обладнанням для споживання кави і натуральним зерновим кави. За останні роки компанія «Небесна Криниця» неодноразово отримувала нагороди «Фаворит успіху», «Якість №1» та інші в категорії доставки води і підтверджувала свої лідерські позиції на київському ринку. Є єдиним в Україні членом європейської асоціації бутильованих вод Watercoolers Europe і членом Європейської Бізнес Асоціації та Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo