Небесна Криниця CUP 2018

Зробіть спорт частиною своєї корпоративної культури! У період з 2 вересня до кінця жовтня в Києві пройде традиційний футбольний турнір «Небесна Криниця CUP», в якому візьмуть участь як українські, так і міжнародні компанії. Головна мета, яку ставлять перед собою організатори, - популяризувати спорт і здоровий спосіб життя серед представників сфери бізнесу.

Починаючи з 2013 року, коли був проведений перший турнір, «Небесна Криниця CUP» активно набирає популярність. За 6 років кількість учасників зросла з 150 до 400! За головний трофей «Небесна Криниця CUP» змагаються представники Наша Ряба, Парі-матч, Київстар, Велика Кишеня, Глобус, Робота.юа, Samsung, Lifecell і інші.

«Небесна Криниця CUP» - це відповідальний і професійний підхід до організації спортивного турніру. Матчі обслуговують ліцензовані арбітри, кожен з яких провів понад тисячу матчів. Все, що відбувається на футбольному полі, висвітлюють досвідчені коментатори. Крім того, всі бажаючі можуть ознайомитися з фото- і відеозвіт після ігор.

«Небесна Криниця CUP» - відмінна можливість зіграти з зірками вітчизняного футболу: Сергієм Нагорняк, Олегом Саленко, Володимиром Безсоновим, Віктором Хлусом і Олексієм Герасименко. Перевірте свої здібності в матчі зі справжніми майстрами гри мільйонів!

Матчі в 2018 році будуть проходити на сучасних стадіонах в «Місті Спорту», ​​які знаходяться в районі столичного Гідропарку. Арени оснащені всім необхідним як для гравців, так і для вболівальників. До їхніх послуг - вода, кава і чай в необмеженій кількості.

Жеребкування турніру відбудеться в VIP-ложі НСК «Олімпійський». В рамках заходу буде проведено презентацію учасників і календаря ігор, а також фотосесія з головним трофеєм.

Цей турнір - не тільки можливість провести час за улюбленою грою, а й велика користь з корпоративної точки зору. Знаходьте нові знайомства, розвивайте командні відносини між співробітниками і підтримуйте їх фізичну форму! Крім того, «Небесна Криниця CUP» - хороший інструмент популяризації власного бренду. Турнір висвітлюється багатьма ЗМІ, які звертають увагу на кожну компанію-учасника.

Щоб стати частиною грандіозного футбольного дійства, звертайтеся до Олексія Костику, керівника проекту.

Електронна пошта: kostik@krinitsa.com.ua

Номер телефону: 0672467442

Повну презентацію можна побачити тут.

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo