Шостий турнір «Небесна Криниця CUP» завершено Шостий турнір «Небесна Криниця CUP» завершено

21.02.19

Шостий турнір «Небесна Криниця CUP» завершено Шостий турнір «Небесна Криниця CUP» завершено

Пройшов черговий футбольний турнір, організатором якого є компанія «Небесна криниця». Це змагання стало вже шостим. Вперше «Небесна Криниця CUP» був проведений в 2013 році. Головна ідея турніру - пропаганда здорового способу життя та популяризація спорту. Організатори хочуть нагадати офісним працівникам і власникам компаній про те, що рух - це життя. Хороший співробітник - здоровий співробітник!

«Небесна Криниця CUP 2018» в цифрах:

  • 2000 годин роботи було витрачено співробітниками компанії «Небесна Криниця» на підготовку до заходу;
  • в турнірі взяло участь 27 команд. Це найбільша кількість учасників за весь час проведення кубка;
  • було зіграно більше 100 матчів і забито майже 800 голів;
  • команди підтримувало понад 1000 уболівальників;
  • футболістами і глядачами було випито понад 5 тисяч порцій кави та 5 тонн води.

Незважаючи на те, що турнір аматорський, його організація була проведена на професійному рівні, - це відзначили і учасники, і вболівальники. Жеребкування матчів пройшла на території VIP-ложі НСК «Олімпійського». Матчі були зіграні на нових футбольних полях. Арбітри ФФУ, коментатори, фото- і відеозйомка - все як в матчах професійних колективів.

Своїми враженнями поділилися учасники турніру.

Святослав Балей, капітан команди «АББ»

- Які у вас враження про турнір?

- Цього року ми вперше брали участь в «Небесна Криниця CUP». Трохи хвилювалися, але враження позитивні. Цей склад ми зібрали три-чотири місяці тому. Весь цей час команда готувалася до турніру.

- Хто входить до її складу?

- Тільки співробітники компанії «АББ». Така позиція керівництва. Насправді наша команда складається з 11 чоловік, але в кубку змогли взяти участь тільки шестеро. Решта - у відрядженнях. Вийшло так, що у нас був тільки один чоловік на заміну, але ми дуже хотіли зіграти в цьому турнірі!

- Чому ваша компанія велику увагу приділяє спорту?

- Керівництво піклується про рівень життя своїх співробітників, і спорт в цьому допомагає. Ми всі розуміємо, що важливим є не тільки моральний стан, але і фізичне. У здоровому тілі здоровий дух!

Сергій, компанія GMS

- Як утворилася ваша команда?

- Я прийшов у компанію в 2015 році. Тоді футбольний колектив вже існував, але особливих активностей ми не влаштовували. Пізніше команда почала збиратися в парках, де не було ніяких умов для гри в футбол. Коли настала зима, поговорили з керівництвом, сказали, що в мороз на вулиці особливо не побігаєш. Начальство нас підтримало, і пішло-поїхало. В цьому році ми вперше взяли участь в «Небесна Криниця CUP».

- Які враження від турніру?

- Найбільш позитивні! Відволікаємося від роботи, весело проводимо час. Спасибі нашому керівництву, яке надало таку можливість. Залишається грати і показувати гідні результати!

- Чому ваша компанія підтримує спорт?

- Без спорту багато не проживеш. Фізичне навантаження допомагає тримати себе в тонусі, підвищує працездатність. Крім того, гра в футбол покращує комунікацію, що дуже важливо для компанії.

Павло Заєць, капітан команди Deloitte Ukraine

- Павло, ви особисто в дитинстві мріяли пов'язати своє життя з футболом?

- Як і у багатьох хлопців, була мрія стати професійним гравцем. Життя внесло свої корективи, але футбол і зараз для мене важливий.

- У Deloitte Ukraine спорту приділяється велика увага?

- Безумовно. У нас практично кожен другий співробітник регулярно бере участь в «Well-being»-заходів. Наша компанія спонсорує тренування і участь працівників в змаганнях з бігу, футболу, волейболу та баскетболу. Також Deloitte Ukraine проводить внутрішні змагання з планкінгу, настільного тенісу, спортивної ходьби і їзді на велосипеді.

Олексій Сінящік, капітан команди «Миронівський хлібопродукт»

- Олексій, планували Ви пов'язати своє життя з футболом?

- Не просто планував, але і грав на професійному рівні. Не склалось. Але футбол я не кидаю, для мене це відпочинок і хобі.

- Як у вас в компанії йдуть справи зі спортом?

- Практично кожен співробітник займається спортом. Наш керівник Косюк Юрій Анатолійович створив для цього всі умови. В офісі є тренажерний зал, де кожен може займатися у вільний від роботи час. Це допомагає тримати фізичну форму в порядку.

Сергій, гравець команди Winner Group Ukraine

- З якою командою ви б планували зіграти в майбутньому?

- NASA. Це був би просто космічний футбол! Якщо серйозно, - з «Укрзалізницею». Їх штат складається із 375 900 осіб. Думаю, у них команда найвищого рівня.

- Багато працівників Winner Group Ukraine займаються спортом?

- Багато. Кожен займається своєю: хтось щотижня підкорює Казбек, а хтось є учасником київської велосоткі. Захоплення різні, але кожен співробітник Winner Group Ukraine розуміє важливість спорту і здорового способу життя.

Гравець команди «КИЙ АВІА»

- Компанія «КИЙ АВІА» велику увагу приділяє спорту?

- У штаті дуже багато молодих фахівців. Фізична активність і спорт - невід'ємна частина нашого життя. Компанія в усьому підтримує спортивні завзяття: є корпоративна футбольна команда, співробітники беруть участь в марафонах.

Турнір «Небесна Криниця CUP» залишив виключно позитивні враження. Задоволеними залишилися всі: футболісти оцінили цікаве суперництво з кращими корпоративними колективами, уболівальникам припали до душі захоплюючі ігри з великою кількістю голів. Велику користь турнір приносить і самим компаніям: згуртованість і командний дух, які формуються в ході футбольного суперництва, допомагають в досягненні бізнес-завдань.

Довідка

Компанія «Небесна Криниця» займається виробництвом і доставкою бутильованої води з 2001 року. Є лідером ринку і національним оператором, який обслуговує понад 50 000 домогосподарств та 10 000 офісів по Україні. З 2015 року компанія здійснює повноцінне забезпечення клієнтів обладнанням для споживання кави і натуральним зерновим кави. За останні роки компанія «Небесна Криниця» неодноразово отримувала нагороди «Фаворит успіху», «Якість №1» та інші в категорії доставки води і підтверджувала свої лідерські позиції на київському ринку. Є єдиним в Україні членом європейської асоціації бутильованих вод Watercoolers Europe і членом Європейської Бізнес Асоціації та Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo