Телеведучий В'ячеслав Матюхін тестує поради питного режиму від «Небесна Криниця»

21.02.19

Телеведучий В'ячеслав Матюхін тестує поради питного режиму від «Небесна Криниця»

Компанія «Небесна Криниця» лідер по доставці бутильованої води і кави активно популяризує спорт і здоровий спосіб життя в рамках соціального проекту "Управління здоров'ям".

За два роки існування проекту «Небесна Криниця» привернула десятки експертів поради яких прослухали тисячі слухачів.

Так, нещодавно, проект відвідав телеведучий В'ячеслав Матюхін і вирішив протести уроки на власному досвіді.

«Я люблю спорт, але в силу моєї професійної зайнятості та ранкових ефірів, не завжди можу виділити цього достатньо часу, не кажучи вже про правильний раціон без перекусів. А ось води п'ю багато, правда ніколи не замислювався достатньо, і яку воду треба пити. Тому планую шукати й досліджувати поради експертів «Небесна Криниця» на себе. А що з цього вийде стежте в соціальних мережах і діліться власними порадами »- запрошує В'ячеслав Матюхін.

Нагадаємо, що мета проекту "Управління здоров'ям" поліпшення рівня здоров'я офісних працівників шляхом популяризації здорового способу життя.

«Ми раді, що проект набуває все більших масштабів. І впевнені, що завдяки участі таких активних публічних людей як В'ячеслав зможемо навчити піклуватися про себе і поліпшити рівень життя ще більшої кількості офісних співробітників »- розповідає директор з розвитку компанії« Небесна Криниця », Євгенія Кривонос.

За результатами експериментів В'ячеслава Матюхіна та подальшими анонсами проекту стежте в соціальних мережах і на сайті компанії.

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo