Телеведучий В'ячеслав Матюхін тестує поради питного режиму від «Небесна Криниця» тестує поради питного режиму від «Небесна Криниця»

21.02.19

Телеведучий В'ячеслав Матюхін тестує поради питного режиму від «Небесна Криниця» тестує поради питного режиму від «Небесна Криниця»

Компанія «Небесна Криниця» лідер по доставці бутильованої води і кави активно популяризує спорт і здоровий спосіб життя в рамках соціального проекту "Управління здоров'ям".

За два роки існування проекту «Небесна Криниця» привернула десятки експертів поради яких прослухали тисячі слухачів.

Так, нещодавно, проект відвідав телеведучий В'ячеслав Матюхін і вирішив протести уроки на власному досвіді.

«Я люблю спорт, але в силу моєї професійної зайнятості та ранкових ефірів, не завжди можу виділити цього достатньо часу, не кажучи вже про правильний раціон без перекусів. А ось води п'ю багато, правда ніколи не замислювався достатньо, і яку воду треба пити. Тому планую шукати й досліджувати поради експертів «Небесна Криниця» на себе. А що з цього вийде стежте в соціальних мережах і діліться власними порадами »- запрошує В'ячеслав Матюхін.

Нагадаємо, що мета проекту "Управління здоров'ям" поліпшення рівня здоров'я офісних працівників шляхом популяризації здорового способу життя.

«Ми раді, що проект набуває все більших масштабів. І впевнені, що завдяки участі таких активних публічних людей як В'ячеслав зможемо навчити піклуватися про себе і поліпшити рівень життя ще більшої кількості офісних співробітників »- розповідає директор з розвитку компанії« Небесна Криниця », Євгенія Кривонос.

За результатами експериментів В'ячеслава Матюхіна та подальшими анонсами проекту стежте в соціальних мережах і на сайті компанії.

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo