В'ячеслав Матюхін досліджує секрети етикету за чашкою кави

21.02.19

В'ячеслав Матюхін досліджує секрети етикету за чашкою кави

Телеведучий В'ячеслав Матюхін захопився порадами «Управління здоров'ям» від "Небесна Криниця". Відтепер, якісна вода - незамінний помічник В'ячеслава і ранок ведучого завжди починається з кави, а що робити, коли ароматну чашку часто подають без склянки води?

Щоб дізнатися в яких випадках слід вимагати воду до кави, а коли ні, провідний звернувся за порадою до експерта з етикету Наталії Адаменко.

«У всіх перелічених закладах Європи, воду прийнято подавати до столу, а не тільки до кави. Вода повинна бути на столі постійно, це правило хорошого тону. Якщо ви приймаєте гостей в офісі або вдома і хочете зробити на них гарне враження, то графин або пляшка води на столі, повинно бути завжди. А якщо ваш гість гурман, то він обов'язково оцінить, коли ви з чашкою кави подасте стакан якісної води. На жаль, далеко не скрізь до кави вам запропонують воду. Ви можете її ввічливо попросити, але пам'ятайте, що вихована людина той, що вміє не помічати недоліки інших ». - поділилася секретами гарного тону, директор Etiquette School, Наталія Адаменко.

Оскільки хороші манери важливіше втамування спраги, то якісну воду краще завжди мати з собою, як це робить телеведучий В'ячеслав Матюхін.

«Завдяки урокам« Управління здоров'ям »від" Небесна Криниця ", я протестував на собі і можу сміливо запевнити, що якісна вода запорука бадьорого настрою і продуктивного дня. Відтепер спортивна пляшка з якісною водою від "Небесна Криниця" щодня зі мною.

Оскільки мій робочий день часто починається в 5 ранку, я просто не можу жити без кави. Після участі в проекті Небесна Криниця, я ввів собі за правило: кожен раз після ароматної кави поповнювати водний баланс склянкою води. І як радить Наталя, своїм гостям я завжди пропоную воду до кави ».

Тому якщо любите каву і дбаєте про власне здоров'я, не забувайте щоранку брати з собою пляшку води. І пам'ятайте, що ароматну каву завжди можна замовити разом з водою додому або в офіс.

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo