Кава CORSICO

Компанія «Небесна Криниця» рада представити Вам новий продукт у своєму асортименті – натуральну каву власного імпорту TM CORSICO. Ексклюзивні бленди кави на основі арабіки з Бразилії та Колумбії розроблені спеціально для нашої компанії. 

Купуючи каву TM CORSICO, Ви не переплачуєте за розкручену марку, а отримуєте відмінну каву за справедливі гроші.

CORSICO Elite Aroma 1кг

Вишукана італійська кава в зернах для справжніх цінителів ароматного напою. Ексклюзивний бленд кави розроблений спеціально для нашої компанії. Тут присутній всіма улюблена 100% Арабіка. Високоякі...

CORSICO Gran Crema 1кг

М'яка кава в зернах, від італійських майстрів. Ексклюзивний бленд кави CORSICO Gran Crema розроблений спеціально для нашої компанії. Суміші бразильської, індійської та колум...

CORSICO Nero Espresso 1кг

Ексклюзив з Італії - міцна зернова кава CORSICO Nero Espresso

Зернова кава пакується по 1 кг та по 250 грам у металізовані пакети з клапаном, що захищає зерно від проникнення кисню та вивітрювання. Повний асортимент кави, чаю, питної та мінеральної води, а також одноразового посуду дивіться у каталозі. 

Кавомашини в оренду

Еспресо, капучино та латте - усі види кавових напоїв готуються натисканням однієї кнопки на нашому суперавтоматичних обладнанні. Ми забезпечуємо обслуговування машин день-у-день, а також поставки усього необхідного для кава-брейку.

Замовити дегустацію