Про воду

Джерело

Вода «Небесна Криниця» – це природна артезіанська вода, яка видобувається з унікального Сеноманського водоносного горизонту, який сформувався міндельськими льодовиками близько 0,5 млн років тому. Ось чому наша вода по своєму складу і смаку схожа на талу воду.

Виробництво води відбувається на двох сучасних заводах поблизу Києва. Перше виробництво з артезіанською свердловиною глибиною 112 м знаходиться в екологічно чистому районі Київської області - село Тарасівка Києво-Святошинського району. Друге новітнє виробництво зі свердловиною 128 м відкрите у грудні 2016 року у селищі Ворзель – улюбленому курорті киян.

Вибираючи місце для розташування виробництв, ми керувалися не тільки складом води в свердловинах, а й віддаленістю від цих місць усіх можливих джерел забруднення: хімічних виробництв, агропідприємств, полів з посівами. Так ми можемо гарантувати високу і стабільну якість води.

Показники якості води зі свердловин щоденно контролюються як власними фахівцями компанії, так і 5-ма незалежними лабораторіями. Керуючись цими даними, була налаштована система очищення води, яка дозволяє отримати м'яку питну воду з оптимальним вмістом мінералів і мікроелементів, яка підходить для вживання всім верствам населення.

Враховуючи схожість води у свердловинах та ідентичність технології очищення та розливу, яка використовується на заводах у Тарасівці та Ворзелі, вода «Небесна Криниця» має ідентичний смак та усі показниками якості не залежно від того, на якому заводі її було виготовлено.

Вода дуже смачна за рахунок збалансованого складу мінералів і відсутності в ній шкідливих домішок і зайвих солей. М'яка вода легко засвоюється організмом, а при приготуванні напоїв і страв не змінює смак продуктів. Вода рекомендована для щоденного споживання: для пиття, приготування гарячих напоїв і страв.

  • Очистка води
  • Обробка тари
  • Гарантії якості
  • Наше виробництво
Багаторівнева система фільтрації Багаторівнева система фільтрації

Вода «Небесна Криниця» проходить багатоступеневу очистку, яка прибирає всі шкідливі домішки, проте лишає у воді оптимальний склад природних мінералів (кальцій, магній, калій, натрій). Чистоту води Ви можете побачити за відсутністю накипу в чайнику. Контроль роботи фільтрів та якості очищення повністю автоматизовано.

Знезараження ультрафіолетом Знезараження ультрафіолетом

Для створення антибактеріального бар'єру застосовуються сучасні методи дезінфекції. Опромінення ультрафіолетом замінює енергію сонця в природних умовах. Відомо, що ультрафіолет має здатність знищувати хвороботворні бактерії. Так безпечним делікатним способом ми знезаражуємо воду і тару.

Стерилізація озонуванням Стерилізація озонуванням

Молекули озону не лише знищують потенційно небезпечні бактерії, але й попереджають їх повторну появу. Тому для закріплення ефекту ультрафіолету ми використовуємо додатково озонування. Суміш вводиться в рідину, стерилізуючи її, потім розпадається на молекули кисню.

Збагачення киснем Збагачення киснем

Кисень необхідний людині для підвищення імунітету, ефективної роботи мозку та активізації регенеруючих процесів в організмі. Ось чому ми додатково збагачуємо питну воду киснем. Вони не лише приносять користь, але й надають приємний солодкуватий присмак напою.


Структурування класичною музикою Структурування класичною музикою

Вчені довели, що вода володіє унікальною енергетичною пам'яттю. Вона здатна зберігати та переносити інформацію, закладену в процесі виробництва. Тому, коли ми розливаємо рідину у бутлі, даємо їй послухати класичну музику. Вода наповнюється позитивною цілющою енергією, яку потім приносить у ваш дім.

Етап 1 Етап 1

Для доставки води ми використовуємо оборотні полікарбонатні бутлі. Полікарбонат - це штучне скло, стійкий безпечний матеріал, який дозволяє уникнути впливу навколишнього середовища на воду у бутлях, а також не взаємодіє з самим продуктом. При отриманні порожньої тари, необхідно провести візуальний контроль для виявлення тріщин, недоліків бутля, бруду всередині або ззовні і стороннього запаху

Етап 2 Етап 2

Попередня ручна мийка від зовнішніх видимих забруднень

Етап 3 Етап 3

Мийка тари в моноблоці спеціальним розчином при температурі 60 С, ополіскування. Завдяки відсутності пір і стійкості до високих температур, полікарбонатні бутлі можна обробляти миючим засобом при високій температурі.

Етап 4 Етап 4

Дезінфекція бутля і пробки озонованою водою слугує антибактеріальним бар'єром та забезпечує стерильність тари

Етап 5 Етап 5

Безконтактний спосіб розливу води і автоматична закупорка бутля одноразової кришкою производится в моноблоке без участі людини

Етап 6 Етап 6

Перевірка бутля бракеражний інспектором і одягання одноразового термоусадочного ковпачка (маркер першого відкриття бутля), датування

Етап 7 Етап 7

Захист бутля поліетиленовим пакетом

Якість води «Небесна Криниця» сертифікована і підтверджена:

  • міжнародним сертифікатом ISO 22000 і НАССР.
  • сертифікатом якості УкрЦСМ
  • протоколами щоденних аналізів, що проводяться 5-ма незалежними лабораторіями

Високу якість води ми забезпечуємо, впровадивши систему управління якістю, сертифіковану за міжнародними стандартом. Ще в липні 2012 року ми пройшли аудит і перші з українських виробників води в 19 л. бутлях отримали міжнародний сертифікат ISO 22000 та НАССР.

НАССР – це найсучасніша система управління та контролю якості води, яка широко використовується в Європі. Вона дозволяє гарантувати клієнту високу якість та безпеку продукту.

При її впровадженні було розроблено заходи з попередженням усіх можливих ризиків та забезпечення гарантованою високої якості та безпеки нашої води. Для наших клієнтів це означає, що якість води «Небесна Криниця» контролюється на кожному етапі, а отже вона безпечна і рекомендована для щоденного вживання дорослим та дітям.

Про високу якість води Небесна Криниця свідчить також довіра наших клієнтів та експертів. Близько 30% нових клієнтів приходить за рекомендацією від існуючих. За останні роки ми отримали нагороди «Якість №1» і «Фаворити успіху» в номінації «Краща компанія по доставці води». 

Компанія «Небесна Криниця» єдина серед українських компаній є членом Європейської асоціації бутильованих вод Watercoolers Europe, що об'єднує постачальників води в бутлях для кулерів та операторів кулерів з системами фільтрації. Ця організація дає можливість імплементувати в Україні європейські стандарти та підходи, вивчати передовий досвід та отримувати результати наукових досліджень, а також впроваджувати нові технології в галузь виробництва та доставки бутильованої води України.

Спробуйте, що у нас виходить

Природна екологічно чиста вода
Збалансована за складом і збагачена киснем
Зручна безкоштовна доставка
109 грн
Спробуйте, що у нас виходить

Мінімальне замовлення 2 бутля

Стандартна ціна на доставку в межах Києва
Ціни по області у оператора