Про воду

ДЖЕРЕЛО

Вода «Небесна Криниця» - це природна артезіанська вода, яка видобувається з унікального Сеноманського водоносного горизонту, який сформувався при таненні льодовиків близько 100 млн років тому. Тому наша вода за своїм складом і смаком схожа на талу воду.

Виробництво води здійснюється на сучасному заводі у селищі Ворзель - улюбленому курорті киян.

Вибираючи місце для розташування виробництва, ми керувалися не тільки складом води в свердловині, а й віддаленістю від цього місця усіх можливих джерел забруднення: хімічних виробництв, агропідприємств, полів з посівами. Так ми можемо гарантувати високу і стабільну якість води.

Ворзель має статус курорту на місцевому та національному рівні за екологічну чистоту та особливо вологий мікроклімат. Лісопаркові зони та заповідники займають 65% території селища. Природна чистота та відсутність промислових виробництв допомагають зберегти унікальність водних джерел Ворзеля.

Наша артезіанська свердловина глибиною 128 м захищена шаром щільного блакитного мергелю. Цей мінерал не тільки захищає водоносний горизонт від проникнення речовин з поверхні, а і збагачує воду унікальним комплексом природних мінералів.

Показники якості води зі свердловин щодня контролюються як власними фахівцями компанії, так і 5-ма незалежними лабораторіями. Керуючись цими даними, була налаштована система очищення води, яка дозволяє отримати м'яку питну воду з оптимальним вмістом мінералів і мікроелементів, яка підходить для вживання всім категоріям населення.

ПОДИВІТЬСЯ ВІДЕО І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО СУЧАСНІ СТАНДАРТИ ВИРОБНИЦТВА ВОДИ

БАГАТОРІВНЕВА СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ

Вода «Небесна Криниця» проходить багаторівневу очистку, яка прибирає всі шкідливі домішки, але залишає в воді оптимальний склад природних мінералів (кальцій, магній, калій, натрій). Чистоту води Ви можете побачити за відсутністю накипу в чайнику. Це м’яка вода, що легко засвоюється організмом.

знезараження ультрафіолетом

Нашу систему очищення адаптовано з етапів очищення води в природі. При обробці вода не змінює свою природну молекулярну структуру, не змінює агрегатний стан, на неї не діють хімічні реагенти. Наприклад, для знезараження води використовується ультрафіолет - потужний природний стерилізатор, що видаляє з води мікроби і бактерії.

СТЕРИЛІЗАЦІЯ ОЗОНУВАННЯМ

Стерильність води у нашому бутелі забезпечується озонуванням вже очищеної води. Молекула озону утворюється з кисню при розряді блискавки. Вона вбиває бактерії та попереджає їх розвиток, а через 15 хвилин знов розпадається на молекули кисню. Тому озонування безпечне для людини. Озонована вода також використовується для ополіскування бутля та пробки.

ЗБАГАЧЕННЯ КИСНЕМ

Перед розливом вода Небесна Криниця збагачується киснем. Це робить її корисною для дорослих та дітей, оскільки кисень дуже легко засвоюється з води. Він посилює опір організму бактеріям та вірусам, покращує роботу мозку та активує відновні процеси у клітинах.

Наші клієнти

Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і Ви!

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo